Mobil Bedava Sohbet

Dünya'nın en sık tercih edilen mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.

Herkez Burada

Müzik sohbet sitesi - TikLaEgLen.Com,Mobil Sesli chat,Mobil Sohbet,Mobilchat sitesi


Müzik sohbet sitesi

Müzik Sohbet sitesi, Hey! Arkadaşlar Türk müziği, Türkiye’nin müziği ve her telden müzik vb. çalmak için TiklaEglen Canlı Web Radyosundaki DJ sayfasına Başvurmaya Hoş Geldiniz. Yeni bir şey dinlemek istiyorsanız TiklaEglen Canlı web radyosunu izlemeye devam edin. TiklaEglen`de DJ başvuru formu kullanıcılarına DJ olma şansı verdi. TiklaEglen DJ formuna başvurun, siz insanlara yeteneğinizi dünyaya göstermeniz için bir tabak formu sağlar. Öyleyse sahaya ve dünyaya çarpmaya hazır olun. Tüm FM web siteleri arasında en iyisi olan en iyi Radyo sohbet odasında kendi programınızı canlı olarak gerçekleştirmek istiyorsanız. Canlı web Radyo sohbet odamız çok sayıda insan içerir ve bunların çoğu, FM sohbet odamızdaki canlı DJ şovlarını kalplemek için web sitemize katılır.

Kendinizi Tanıtın

DJ’nin seçimlerinden oluşan TiklaEglen topluluğuna katılabilir ve DJ’ye başvurabilirsiniz. O yüzden fırsatı kaçırmayın arkadaşlar. TiklaEglen size her türlü eğlenceyi ve eğlenceyi sunacak. Canlı web Radyo sohbet odamızda canlı şovlarını gerçekleştirebilecekleri her biri için farklı zamanlamalar ayarlamak için kullanıyoruz. Kendilerini ve arkadaşlarını eğlendirmek için etrafta dolaşıp gösterilerde çevrimiçi müzik dinleyebilecekleri çevrimiçi müzik dinlemeyi seven birçok insan var. Çevrimiçi müzik şovlarımızda canlı yayında bize katılabilirsiniz. Burada yapmanız gereken kendinizi tanıtmaktır.

Arkadaşınızı davet edin

DJ’lere başvurmak istiyorsanız basit bir yöntem var. Bizimle kolayca iletişime geçebileceğiniz birkaç seçenek sunduk. Bizimle iletişime geçebileceğiniz farklı iletişim araçlarınız var. Bizimle Skype, ve tiklaeglen sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Yeteneğinizi, en sevdikleri DJ’lerin farklı zamanlamalarda performans sergilemesini bekleyen sınırsız dinleyiciyi görebileceğiniz 1 numaralı Fm sohbet odamızda göstermek istiyorsanız. Ayrıca Radyo sohbet odamızda çevrimiçi gösteriyi gerçekleştirmek üzere DJ’ye başvurmak isteyen arkadaşlarınızı da buraya getirebilirsiniz.

Sohbet Odası Kuralları

Kötü niyetli bir dil yok. Spam yok. Herhangi bir sorunuz varsa Yöneticilerle iletişime geçin. Yöneticilere şikayette bulunun veya Yöneticilerimize anlık görüntü gönderin. Diğer şikayetleriniz için Bize Ulaşın yeterli. Ebeveynler için: Çocukların Gizliliği.


Yazar: admin

Görüntüleme: 15 defa

Kategori: Uncategorized

Yayınlanma Tarihi: 13 Eylül 2023

Cevap bırakın

Kategoriler